Analog Telsiz

Hareket halindeki iş gücü için mükemmel olan Hytera’nın analog telsizleri, paha biçilemez değerler içeren mükemmel bir performans sunar. İhtiyacınız olan basit ve pratik bir çözümse, analog sizin için doğru teknoloji olabilir. İnşaat ve ulaşımdan ağırlama ve tesislere kadar birçok sektörde kullanılan analog telsiz cihazlarımız, mantıklı bir iletişim geçmişine sahiptir.

Güçlü Sadelik

BİR TELSİZDEN DAHA FAZLASI

Geleneksel analog teknolojinin ötesine geçin ve Hytera’nın çalışan güvenliğini artıran, iletişiminizi ve üretkenliğinizi geliştiren özelliklerle dolu telsizlerini keşfedin.

SADECE İHTİYACINIZ OLAN

Tam olarak ihtiyacınız olanı sağlayan sağlam, şık telsizler ile işinizin sorunsuz çalışmasını sağlayan basit, birebir veya birebir grup iletişimi.

Güçlü Netlik

İstenmeyen arka plan gürültüsünü ortadan kaldıran, ses bozulması ve uğultu bastırmayı azaltan, daha yüksek ve daha net ses sağlayan güçlü bir hoparlör ve gelişmiş gürültü engelleme algoritması.

Sağlam Duruş

Toz ve su girişine karşı korumalı, zorlu koşullarda çalışan telsizlerimize güvenin. Düşmeye karşı yüksek performans ile kullanımı rahattır.

Batarya Optimizasyonu

Her zaman bağlı kalmanızı sağlayan en son batarya teknolojisi ve optimizasyonu özellikleriyle tek bir şarjla çalışma vardiyasından daha uzun süre dayanır.

Fiyat Teklifi İçin İletişime Geçin

İletişime Geçin