GELİŞMİŞ İLETİŞİM YÖNETİMİ

DMR Seviye III Kanal DS-6211

Hytera’nın dijital hatlı radyo çözümü (Kademe III), iş ve görev açısından kritik iletişimler sağlamak isteyen talepkar radyo kullanıcıları için tasarlanmıştır. ETSI standardına uygun olarak geliştirilen Hytera DMR kanalı, kuruluşunuzun bireysel ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir sistem sunar. Modüler ve esnek bir Hytera kanal sistemi, yüksek radyo trafiğinin üstesinden gelebilir, dinamik kullanıcı grupları arasında mevcut kapasiteyi en üst düzeye çıkarabilir ve tek veya çok bölgeli coğrafyalara meydan okuyabilir.

Büyük iletişim kapasitesine, tam kontrole ve özel bir bağlantıya ihtiyacınız varsa, mevcut ve gelecekteki iletişim gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlamak için kapsamlı özellik setimizi sunan Hytera DMR Tier III kanal çözümü sizin için radyo sistemi olabilir.

Bugün Seviye III Hytera Ortaklarımızdan biriyle konuşun ve DMR Trunking’in operasyonunuza nasıl fayda sağlayabileceğini görün.

Hytera DMR Kanal Sistemi

Hytera DS-6211 DMR Tier III Trunking sistemi, kaynağı akıllıca yönetmek için IP tabanlı sistem mimarisini ve merkezi ağ bağlantısını kullanan bir çekirdek denetleyiciden oluşur. Yüksek güvenilirlik sağlamak için yüksek kullanılabilirliğe sahip bekleme ve çok düzeyli geri dönüş dağıtılabilir. Hytera’nın Hytera SmartOne ve Hytera DWS Dispatcher gibi güçlü DMR Uygulamaları ve Hytera RD985 tekrarlayıcıları, Seviye III işlevsellik sunan Hytera mobil veya taşınabilir radyolarla eşleştirildiğinde çözümü tamamlar.

DS-6211 hatlı radyo sisteminin baz istasyonu, kablosuz iletişimi DMR hatlı radyo standardına uygun olarak sağlar. İlgili sistem denetleyici düğümüne bağlantı kesilirse baz istasyonu, radyo hücresinde radyo çalışmasını sağlamaya devam eder. Bu, bu baz istasyonunda kayıtlı radyo abonelerinin birbirleriyle iletişim kurmaya devam edebilmelerini sağlar (Geri çekilme modu).

DS-6211, kullanım ve bakım kolaylığı sağlayan, müşteri gereksinimlerine göre kolayca uyarlanabilen ve yatırımınızın geleceğe hazır olması için ölçeklendirilebilen modüler bir yapı sunar.

Hytera DMR Hattının Faydaları
 • ARTAN VERİMLİLİK
  Kanal sistemleri, tahsislerini dinamik olarak yöneterek kanal kullanım verimliliğini artırır. DMR, tek bir 12,5KHz kanalda iki iletişim yolu sağlar. Böylece kanal teknolojisinin verimliliklerini DMR’nin avantajlarıyla birleştirmek, yüksek verimli bir geniş alan çözümüyle sonuçlanır.
 • GÜÇLÜ UYGULAMALAR
  Ağ yönetim yazılımının yanı sıra sevk ve ses kayıt sistemleri, DMR Trunking’in kapsamlı, profesyonel bir çözüm olmasını sağlar, radyo sisteminin merkezi yönetimini sağlar ve uzaktan bakımı destekler.
 • YÜKSEK SİSTEM DİRENCİLİĞİ
  Hytera DMR Trunking, optimum radyo kapsama alanını akıllı yedeklilik tasarımıyla birleştirir, böylece bireysel bileşenlerin arızalanması durumunda bile genel sistemin kullanılabilirliği sağlanır.
 • ARTIRILMIŞ OPERASYONEL GÜVENİLİRLİK
  Hytera DMR Trunking, optimum radyo kapsama alanını akıllı yedeklilik tasarımıyla birleştirir, böylece bireysel bileşenlerin arızalanması durumunda bile genel sistemin kullanılabilirliği sağlanır.
 • MALİYET VERİMLİ GEÇİŞ
  Analog radyo işleminden veya geleneksel DMR’den Hytera’dan dijital hatlı radyoya basit, artımlı geçiş.
 • ÇOK YÖNLÜ HİZMETLER
  Ses hizmetleri, veri hizmetleri, öncelik, geç giriş, geri arama, kayıt, PSTN çağrısı, ESN kontrolü, kimlik doğrulama, E2EE, sersemletme, canlandırma ve öldürme, GPS, acil durum alarmı vb.
 • DİĞER SİSTEMLERLE BAĞLANTI
  Farklı ağ geçitleri, DMR hattı ile PSTN, analog konvansiyonel, MPT, DMR konvansiyonel vb. gibi diğer sistemler arasındaki ara bağlantıyı destekler.
 • OPEN API
  Open API, faturalandırma sistemleri, e-posta ağ geçitleri vb. gibi farklı müşteri ihtiyaçlarına göre daha fazla geliştirmeye olanak tanır.
 • IP MİMARİSİ
  Tüm cihazlar, esnek ağ oluşturma ve sistem genişletmeyi sağlamak için IP mimarisini temel alır.
Çok Yönlü DMR Kanal İşlevleri
SES VE VERİ

Bireysel arama, grup araması, herkesi arama, yayın araması ve acil arama PSTN/PABX araması, yarı çift yönlü arama, tam çift yönlü arama Arama öncelikleri ve acil arama desteği Metin ve durum mesajı, GPS verileri, paket veri iletimi Mevcut bir grup görüşmesine geç giriş (Geç Giriş) veya arayan hat tanımlama sunumu (CLIP) gibi destekleyici hizmetler Çağrılar izlenebilir ve kaydedilebilir Aboneleri başka bir çağrıdan daha yüksek öncelikli bir grup çağrısına getirmek için çağrı grubu takibi Dinamik grup numarası ataması (DGNA) radyo aracılığıyla yeni gruplar oluşturacak.

GÜVENLİK FONKSİYONLARI

Ses ve verilerin uçtan uca şifrelenmesi AES ve ARC4 kriptografik sistemleriyle 40, 128 veya 256 bit şifreleme Hava arayüzü aracılığıyla şifreleme iletimi için DMRA prosedürünün desteklenmesi Radyo alıcı-vericilerinin seçilmesi ve seçiminin kaldırılması (etkinleştirme/devre dışı bırakma) Kimlik doğrulama.

HAREKETLİLİK YÖNETİMİ

Mobilite yönetimi (kayıt/kayıt silme) Grup girişi/grup oturumu kapatma Dolaşım ve geçiş.

Fiyat Teklifi İçin İletişime Geçin

İletişime Geçin