DÜNYA ÇAPINDA TEKNOLOJİ, UZMANLAR TARAFINDAN TASARLANDI

İki Yönlü Telsiz

Hytera profesyonel telsizler, zengin mirası ve keskin araştırma & geliştirme ile birleştirir. Bu, Hytera el telsizlerini satın aldığınızda, performans göstermek ve uzun ömürlü olmak üzere tasarlanmış ürünler ve çözümler satın aldığınız anlamına gelir.

Analog

DMR

Lisanssız

Tetra

LTE

Kablosuz telsizler geliştirme konusundaki yıllarımız, her endüstrinin ve iletişim zincirinizdeki her bireyin bireysel ihtiyaçlarını derinlemesine anlamamız anlamına gelir. Gizli bir çözüme ihtiyaç duyan güvenlik profesyonelinden, mümkün olan en sağlam, patlamaya dayanıklı telsize ihtiyaç duyan petrol kulesi işçilerine kadar, profesyonel çift yönlü telsizlerimiz dünya çapında kullanılmaktadır.

Hytera, dünya çapında iletişimi basitleştirmek ve iyileştirmek amacıyla araştırma & geliştirme konusunda hızlı temposuyla tanınır. Analog çift yönlü telsizlerimiz gerekirse lisanssız olarak işletilebilir ve kullanımı kolay, işlevsel ve sağlam olarak tanınırken, dijital telsizlerimiz…

DMR teknolojisini kullanan çift yönlü telsizler, daha karmaşık iletişim ihtiyaçlarının karşılanması gereken yerlerde dünya çapında kullanılmakta ve özellikle zengindir.

Hytera çift yönlü telsizleri spor arenalarında, inşaat alanlarında, etkinliklerde & konferanslarda bulacaksınız… aslında, kritik iletişimin gerekli olduğu herhangi bir yerde onları bulabilirsiniz. Yukarıdaki radyo ekipmanlarımızın çeşitlerini keşfedin ve endüstri standardına uygun olarak uyumluluğu optimize etmek üzere nasıl yapıldıkları hakkında daha fazla bilgi edinin ya da iletişim ihtiyaçlarınıza en uygun telsizleri bulmak için gelişmiş ürün seçicimizi kullanın.

PD985 Çok Yönlü Su Geçirmez Çift Yönlü Telsiz

Hytera PD985, GPS, Bluetooth, Adam Düşmesi, Yalnız Çalışan, Uzaktan İzleme, Acil Durum alarmı ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi ileri özellik sunan profesyonel ve çok yönlü bir elde taşınır dijital telsizdir. PD985 ayrıca, uzun süreli yüksek kaliteli iletişimi uzatılmış bir şarj süresi olmadan garanti eden akıllı bir pile sahiptir. PD985 çift yönlü telsizi, çeşitli özellikleri nedeniyle hem güvenlik hem de kamu sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. IP68 koruması, telsizin en zorlu ortamlara bile dayanıklı olmasını sağlar. PD985 serisi, ayrıca kask kullanımı için uygun aksesuarlardan da faydalanmaktadır, lütfen daha fazla bilgi için bize ulaşın.

PD365LF Lisanssız Çift Yönlü Telsiz

PD365LF, perakende, eğitim ve konaklama endüstrileri gibi, göze çarpmayan ancak güvenilir iletişim gerektiren alanlar için tasarlanmış lisanssız bir çift yönlü telsizdir. Kompakt tasarımı ve sezgisel arayüzü sayesinde, PD365LF, günlük operasyonları yürütenler için mükemmel bir telsiz olup, pantolon ve ceket ceplerine kolayca sığar. PD365LF, 32 önceden programlanmış kanal, 12 saatten fazla kullanım sağlayan uzun ömürlü pil, analog ve dijital arasında geçiş yapmaya olanak tanıyan çift mod, mikro USB ile şarj etme ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli özelliklerle gelir.

Fiyat Teklifi İçin İletişime Geçin

İletişime Geçin